Hoorcafé Slechthorendheid in Borne 15 oktober 2026

Evenementdatum: 15 oktober 2026Georganiseerd door: Hoormij∙NVVS
Problemen met je gehoor? Ben je op zoek naar informatie en wil je in contact komen met lotgenoten. Kom dan naar deze lotgenotenbijeenkomst in Borne. De gespreksleider is CI-drager en kan je over zijn ervaringen vertellen.

Tijdens de lotgenotenbijeenkomst op 15 oktober 2026 is er ruimte om ervaringen te delen, herkenning te vinden en met elkaar in gesprek te gaan. Je staat er niet alleen voor. Ontmoet anderen die begrijpen waar je tegenaan loopt en wissel tips en steun uit in een veilige, ontspannen sfeer.


Praktische informatie

Datum en tijd
Donderdag 15 oktober 2026 van 19:00 tot 21:00 uur

Locatie
Kulturhus Borne, De Haven 1 in Borne (O)

Toegang
De bijeenkomst is gratis toegankelijk

Aanmelden
Aanmelden is verplicht en kan via dit formulier.
Als tenminste twee mensen een schrijftolk nodig hebben, gaan wij iemand zoeken.

Jouw aanmelding is definitief na ontvangst van de aanmeldingslink. Door aanmelding ga je akkoord met de verwerking van jouw gegevens t.b.v. deze bijeenkomst en het toesturen van een evaluatieformulier en follow-up na de bijeenkomst. De gegevens worden binnen een half jaar na de bijeenkomst vernietigd.